"Зерде" облыстык ғылыми жобалар конкурсының корытындысы:

27.11.2020

2020 жылдың 7 қарашасында "Зерде" ғылыми – зерттеу жобасының облыстық байқауы өтті, аудандық іріктеу турының қорытындысы бойынша біздің №5 Ақмол орта мектебінен 4г сынып оқушысы Канат Жайнар, жетекшісі Абенова Айымкул Кабдуалиевна, оқушысы Мырзабек Азамат 3ә сынып оқушысы, жетекшісі Оралова Гүлжанат Кұрасбекқызы, Мурзахметова Алихан оқушысы 4б сынып оқушысы, жетекшісі Ткач Елена Александровна ғылыми жобаларын ұсынды.
Ғылыми – зерттеу жобасын қорғау онлайн режимде өтті, бейнетаспаны, жобаның слайдтық тұсаукесерін, оқушы мен жоба басшысы бойынша деректерді ұсыну талап етілді. Қорғау регламенті 7 мин.
Нәтижесінде облыстық "Зерде" байқауында І орынды Мұрзахметов Әлихан «Как усовершенствовать уходящую в прошлое детскую колыбель – бесік» атты жобасымен, ІІІ орынды Қанат Жайнар "Балдың қасиеті" атты жобасымен және Мырзабек Азамат «Кұнбағыстың пайдасы мен зияны» атты жобасымен иеленді. Қатысушыларға  ғылыми зерттеулерде одан әрі табыстар тілейміз.

Қосымшалар: