Ағылшын тілдер апталығының жабылуы

03.12.2019

Қарашаның 18-29 аралығында ағылшын тілі әдістемелік бірлестігінің “English is everywhere” атты онкүндігі болып өтті. Ағылшын тілі мүғалімдері 1 сыныптан 11 сынып оқушылары мен түрлі іс-шаралар жоспарлап, өткізді. Мәселен, Омарова М.Р. 4”в”  сыныбында  “Our planet’s treasure"тақырыбында,  Шошанова Т.Е. 2 г сыныбында “School days” тақырыбында, Туресаева Г.М. 6ә сыныбында “Vertebrates” тақырыбында ашық сабақтар өткізді.

Исатаева Ж.А 3 сыныптар арасында  “Best of the best” сайыс сабағын, Таксимова А.Ж. 1а сыныбында “ABC атты сайыс сабағын және Қуандықов Н.Т. “MegaMIND” атты интеллектуалды сайыс өткізді.

Жунусова С.В.8 сыныптар арасында “English is everywhere” тақырыбында тренинг өткізсе, Жунусов А.О. “English poems and songs” атты ағылшын тілінде өлең оқу және ән айту сайысын өткізді. Сонымен бірге, “English costums and traditions” және “English writers тақырыбында буклеттер көрмесі ұйымдастырылды. Онкүндік ағылшын тілі декадасының қорытынды кешімен аяқталды. Кеште ең таңдаулы ағылшын тілі мұғалімдері оқушыларымен ән салды. Мектеп оқушылары марапатталды.